کابل دوربین مداربسته POC چیست ؟

کابل پاور کواکسیال (Power Over Coaxial یا PoC)، دوربین های جدید Safire و ضبط کننده ها قابلیت پشتیبانی از تکنولوژی POC را دارد. یک انقلاب در ساده سازی نصب و راه اندازی و کاهش هزینه ها، ارائه یک راه حل حرفه ای و ظریف است.

cabecera - کابل دوربین مداربسته POC چیست ؟

کابل دوربین مداربسته POC

نصب و راه اندازی های سنتی، قدیمی ترین دوربین مداربسته

در تاسیسات سنتی، دوربین ها از طریق منابع تغذیه (آداپتور) ، از طریق فیدرهای فردی در نقاط نزدیک و یا از طریق جعبه های توزیع شده استراتژیک تغذیه می شدند. در عین حال، در مورد توزیع جعبه ها، کابل ها باید میان دوربین ها و منابع، کابل تک یا کابل کواکسیونی مشترک قرار گیرد. بنابراین، هزینه این مواد و نیروی کار مورد نیاز برای نصب، نشان دهنده افزایش درصد قابل توجهی از هزینه کل بودجه است.

instalaciones tradicionales - کابل دوربین مداربسته POC چیست ؟

کابل دوربین مداربسته POC

اقتصاد و سهولت: یک هورئون جدید

سیستم Power Over Coax از Safire نیاز به سیم کشی را به حداقل سطح کاهش می دهد، علاوه بر این، استفاده از منبع تغذیه را از بین می برد. یک کابل کواکسیال تنها با یک ویدیو ارسال شده از دوربین و قدرت ارائه شده توسط ضبط کننده همراه است.

مزایای استفاده از این راه حل بیش از اندازه به اندازه کافی برای تصمیم گیری در مورد ترکیب آن با معمول ترین تاسیسات است.

economia sencillez - کابل دوربین مداربسته POC چیست ؟

کابل دوربین مداربسته POC

صرفه جویی در هزینه تا ۲۰٪ :

بدون منبع تغذیه
بدون سیم اضافی
زمان کار کمتر
سهولت نصب
راه حل متمرکز و حرفه ای
امکان تهیه نسخه پشتیبان از طریق اضافه کردن یو پی اس
ایمنی حفاظت الکتریکی
تا ۲۰۰ متر (کواکسیال) و ۱۰۰ متر (UTP)

یک سیستم گارانتی شده

از لحاظ تکنیکی، راه حل PoC Safire، بر اساس استاندارد HDTVI با بالاترین نفوذ در بازار، با کارهای زیادی در زمینه کمپانی توسعه یافته است.

ولتاژ ارائه شده توسط ضبط کننده ۴۸ ولت در جریان مستقیم (DC) است. این مقدار جبران کاهش ولتاژ خط بدون دخالت در سیگنال ویدئویی، بنابراین اطمینان از کیفیت تصویر و محدوده مورد نیاز است. با ضمانت تولید Safire، ضبط کننده خود را “منبع قدرت” نصب، از بین بردن مشکلات ناشی از منابع قدرت شخص ثالث است.

proteccion grabador - کابل دوربین مداربسته POC چیست ؟

کابل دوربین مداربسته POC

از لحاظ محدوده، Safire به شکل قابل احترام ۲۰۰ متر رسیده است. اما، با توجه به وضوح مورد استفاده و مصرف مورد نیاز در دوربین، مقادیر متفاوت خواهد بود.

در دوربین های Safire، PoC با دو نوع مصرف PoC.AF و PoC.AT، با همکاری کانال Ethernet کانال (Power Over Ethernet یا PoE) که در سیستم های IP مورد استفاده قرار می گیرد، به دو دسته تقسیم می شود. جدول زیر نشان می دهد که محدوده های نظری برای انواع کابل، قطعنامه ها و کلاس های مصرف PoC:

sistema de garantias - کابل دوربین مداربسته POC چیست ؟

کابل POC دوربین مداربسته

به عنوان یک مزیت اضافی، ضبط کننده خود یک رابط است که می تواند مقدار و نوع دوربین های PoC را متصل کند، اطلاعات مربوط به منابع باقیمانده را به عنوان دوربین وصل می کند.

علاوه بر این، راه حل Safyar PoC اضافه می کند سیستم های امنیتی که قابلیت اطمینان و نتایج حرفه ای را فراهم می کنند.

  • ضبط کننده شامل حفاظت در برابر ولتاژ بالا و مدار کوتاه است که حفاظت از یکپارچگی نصب و حفاظت از اطلاعات .

با توجه به استفاده از دوربین های بدون PoC با فیدر خود، ضبط شامل یک سیستم برای تشخیص وضعیت، به طوری که، هنگامی که شروع ضبط ویدیو را در دوربین تشخیص، آن را قدرت PoC را تامین نمی کند.

reconocimiento de situacion - کابل دوربین مداربسته POC چیست ؟

کابل دوربین مداربسته POC

بهترین راه حل برای دوربین مدار بسته

به طور خلاصه، Safire یک راه حل جامع ارائه می دهد که سادگی را برای نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته، کاهش زمان و هزینه را فراهم می کند. بر اساس تکنولوژی ویدئویی ارزان قیمت، در حالی که ارائه تضمین فنی لازم برای افزایش کار حرفه ای و با کیفیت است.

به عنوان یک ارزش افزوده، نخستین دستگاههایی که تکنولوژی PoC را شامل می شوند، ضبط کننده های نسل جدید است که امکان استفاده از توابع مانند فشرده سازی H.265 + (که موجب صرفه جویی تا ۸۰٪ پهنای باند) و پشتیبانی از جهانی ۵in1 می شود. فن آوری های ویدئویی اصلی مانند HDTVI / HDCVI / AHD یا IP.

منبع : Visiotech Security

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]