چرا باید دزدگیر مکسرون را بخریم؟

مکسرون - چرا باید دزدگیر مکسرون را بخریم؟

دزدگیر مکسرون

دزدگیر اماکن چیست ؟

امنیت، از ضروری‌ترین نیازهای زندگی بشر است که امروزه جوامع مختلف و کمپانی‌های بزرگ دنیا درصدد ایجاد آن در زندگی انسان هستند. به افرادی که قصد تجهیز محل کار یا سکونت خود مانند فروشگاه‌های کوچک و متوسط، دفاتر اداری و تجاری، منازل مسکونی و آپارتمان، کارگاه و … به سیستم دزدگیر را دارند، این پنل پیشنهاد می‌شود. دزدگیر اماکن از جمله سیستم های اعلام سرقت است که عملکرد مخصوص به خود را دارد. عملکرد سیستم اعلام سرقت به صورتی است که با تشخیص حرکت در محیط می تواند پیغام را توسط سنسورها یا چشمی ها به پنل اصلی منتقل و پنل اصلی نیز این پیغام را به صورت های مختلف (پیام کوتاه، تماس تلفنی و یا نرم افزار) می تواند به مخاطبین یا افراد سازمان اعلام کند. معمولا سنسورها و چشمی ها را در محل هایی مانند ورودی درب اماکن، روبه پنجره ها و سایر محل هایی که امکان ورود غیر قانونی در زمان تعطیلی فروشگاه یا … و جود دارد، نصب میکنند تا بلافاصله بعد از تشخیص حرکت در هرکدام از محل های یاد شده سیستم اعلام سرقت را فعال کنند. پنل دزدگیر هوشمند مکسرون تنها دزدگیر تمام لمسی میباشد که علاوه بر امکان اتصال تجهیزات بیسیم مکسرون میتوانیم سنسورهای برندهای دیگر را نیز به صورت سیمی به آن متصل نماییم.
MAXRON - چرا باید دزدگیر مکسرون را بخریم؟

دزدگیر هوشمند مکسرون

۱- پنل مرکزی دزدگیر مکسرون – MAXRON

پنل های مرکزی دزدگیر اماکن به دو دسته تقسیم می شوند. دزدگیر با تلفن کننده سیم کارتی و دزدگیر با تلفن کننده خط ثابت تقسیم می شوند. پنل های خط ثابت قابلیت تماس با موبایل و تلفن مخاطبین را دارا می باشند ولی پنل های سیم کارتی علاوه بر تماس با مخاطبین، قابلیت ارسال پیام کوتاه به گوشی موبایل را داشته و اکثر آنها دارای اپلیکیشن موبایل نیز می باشند که کار با آنها را بسیار آسان کرده است. با توجه به شرکت های سازنده دزدگیر، طراحی پنل های مرکزی با هم تفاوت دارند. در برخی شرکت ها، تلفن کننده در همان پنل مرکزی تعبیه شده ولی در برخی دیگر، تلفن کننده دستگاهی جدا از پنل محسوب شده و در کنار آن نصب می شود.
پنل هوشمند مکسرون MAXRON دارای کیبورد لمسی  و نرم افزار تحت وب مکسرون کاملا فارسی و با امکانات متعدد می باشد .
اگر از نظر امنیتی از ما بپرسید کدام پنل دارای امنیت و حفاظت بالاتری است بی شک جواب ما دزدگیرهایی با تلفن کننده سیم کارتی خواهد بود. زیرا سارقین با قطع خط تلفن، از امکان تماس با مخاطب جلوگیری میکند ولی در دزدگیرهای سیم کارتی، دیگر امکان قطع رابطه بین پنل مرکزی و مخاطبین نیست.

قابلیت های پنل دزدگیر هوشمند مکسرون MAXRON

۱-کیبورد لمسی
۲-قابلیت استفاده از سیم کارت
۳-استفاده از اینترنت سیم کارت
۴-نرم افزار تحت وب و کاملا فارسی
۵-دارای ٣٢ زون بی سیم و ٨زون سیمی
۶-قابلیت تنظیم حسگرهای بی سیم روی زون های مختلف
۷- مدیریت پکیچ دزدگیر،ازطریق اپلیکیشن اندروید و ios
۸-قابلیت نمایش ساعت و تاریخ
۹- دکمه فعال سازی حالت اضطراری بر روی ریموت
۱۰- امکان تعیین هر زون به صورت NC و NO
۱۱-ارسال نام زون و شماره چشم بی سیم در پیام آلارم
۱۲-نامگذاری هر زون به صورت مجزا (فارسی و انگلیسی)
۱۳-ارسال شماره ریموت و تگ در گزارش گیری محرمانه
۱۴-تنظیم مدت زمان آژیر و تنظیم تاخیر ورود و خروج
۱۵-تعریف گروه تماس و پیامک
۱۶-کنترل دستگاه از طریق خط ثابت
۱۷-قابلیت گزارش گیری و رویت رویدادهای سیستم
۱۸-قابلیت ضبط صدا
۱۹-دارای صدای گویا و کاملا فارسی
۲۰-دفترچه راهنما فارسی
۲۱-قابلیت گزارش گیری و مشاهده رویداد های سیستم از روی پنل، اپلیکیشن و صفحه وب
۲۲-امکان حذف هر ریموت به صورت مجزا از طریق پیام کوتاه و اپلیکیشن اینترنتی و پیامکی
۲۳-زون آتش ،زون پیرامونی ،زون ٢۴ ساعته ،زون تاخیری و …
۲۴-امکان کنترل خانه هوشمند و بینهایت قابلیت دیگر…
افزار مکسرون ایمنیزه 1024x338 - چرا باید دزدگیر مکسرون را بخریم؟

نرم افزار مکسرون ایمنیزه

برای دانلود اپلیکیشن ( دزدگیر هوشمند مکسرون ) میتوانید کد QR زیر را اسکن نمایید .
chart - چرا باید دزدگیر مکسرون را بخریم؟

دزدگیر مکسرون

۲- سنسور حرکت، چشمی یا دتکتورها MAXRON

چشمی های دزدگیر، حس گرهای تشخیص دهنده حرکت هستند. سنسور چشمی بر اساس امواج مادون قرمز فعالیت می کند. در درون سنسور چشمی المانی به نام PIR وجود دارد که در صورت تشخیص هرگونه تغییرات حرکتی در محیط تحریک می شود. این سنسور بر اساس ارسال و دریافت مداوم امواج مادون قرمز تصویری از محیط را در خود حفظ می کند. در صورتی که حرکتی در محیط اطراف سنسور اتفاق بیوفتد سطح امواج برگشتی از محیط تغییر خواهد کرد و از این طریق سنسور می تواند تغییرات را شناسایی کند. معمولا سنسورها و چشمی ها را در محل هایی مانند ورودی درب اماکن، روبه پنجره ها و سایر محل هایی که امکان ورود غیر قانونی در زمان تعطیلی فروشگاه، سازمان و … و جود دارد، نصب میکنند تا بلافاصله بعد از تشخیص حرکت در هرکدام از محل های یاد شده، سیستم اعلام سرقت را فعال کنند. سنسورها با توجه به مدل های مختلفی که دارند، هر کدام دارای یک محدوده و زاویه دید هستند. اما بطور کلی چشمی ها دارای محدوده دید ۸ تا ۱۰ متر و زاویه دید بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ درجه هستند. و هر چقدر فرد یا جسم متحرک به چشمی نزندیکتر باشد، میزان حساسیت چشمی نیز بالاتر است.

نحوه کار چشمی دزدگیر MAXRON :

 

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]